FAIL (the browser should render some flash content, not this).

MarketMats.com

Колектив МАРКЕТ-МАТС підтримує Відкритий лист трудового колективу КБ Південне
Друк e-mail

Колектив ТзОВ "МАРКЕТ-МАТС" підтримує Відкритий лист трудового колективу КБ "Південне"

 
Харківські авіатори отримали новий тренажер ТКС-Л39
Друк e-mail

На Харківщині в 203-ї навчально-авіаційної бригаді введено в дію стаціонарний комплексний тренажер пілота літака Л-39С «Альбатрос» (ТКС-Л39). Новий технічний засіб поліпшить заняття зі спеціальної підготовки льотчиків-інструкторів та курсантів, підніме рівень безпеки польотів та сприятиме заощадженню матеріальних ресурсів військової частини.

 
Репортаж о тренажере ТКС-Л39 в программе "Факты" (канал ICTV)
Друк e-mail
There are no translations available.

Харьковский университет Воздушных Сил провел День открытых дверей для журналистов, где продемонстрировал новейшее учебное оборудование, в том числе тренажер ТКС-Л39 производства ООО "МАРКЕТ-МАТС"

 
Тренажер ТКC-Л39 встановлений у Харківському університеті Повітряних Сил
Друк e-mail

"В навчально-тренувальному комплексі Харківського університету Повітряних Сил встановлено перший зразок ТКС-Л39. Вже проведені необхідні випробування, проводяться тренувальні польоти офіцерів льотно-викладацького складу льотного факультету університету, а також починаються перші навчально-тренувальні польоти курсантів старших курсів спеціальності «Льотна експлуатація та бойове застосування літаків». За словами досвідчених льотчиків, що випробували новий тренажер, та обслуговуючого персоналу комплексу, він відмінно виконує поставлені задачі для підготовки молодого льотного складу."

 
Тренажер КТС-21М встановлений в Севастопольській бригаді тактичної авіації
Друк e-mail

У Севастопольській бригаді тактичної авіації фахівцями львівської компанії-виробника «МАРКЕТ-МАТС» встановлено і введено в експлуатацію сучасний комплексний тренажер для льотчика літака МіГ-29. Таким чином це авіаз’єднання стало третьою військовою частиною Повітряних Сил, де використовуватиметься такий навчально-тренувальний комплекс.

 
Репортаж в програмі ТСН (канал 1+1)
Друк e-mail

"Українські бойові пілоти літають!" - з таким заголовком вийшов сюжет в програмі ТСН на каналі 1+1, в якому розповідається про використання тренажера КТС-21М виробництва ТзОВ "Маркет-Матс".

 
Тренажер ТКС-Л39 прийнятий на постачання ЗС України
Друк e-mail

Наказом Міністра оборони України Михайла Єжеля № 807 від 23 грудня 2011 стаціонарний комплексний тренажер пілота літака Л-39С (ТКС-Л39) виробництва ТзОВ "Маркет-Матс" прийнято на постачання Збройних Сил України (www.mil.gov.ua).

Використання комплексного тренажера пілота літака Л-39С дозволить забезпечити отримання та вдосконалення курсантами льотних навчальних закладів умінь і навиків з пілотування літака Л-39 (модифікація С), а також підтримання навичок льотного складу стройових частин з техніки пілотування і бойового застосування самостійно і в складі пари.

Тренажер забезпечує значне скорочення матеріальних витрат і збереження ресурсу парку літаків Л-39.

 
Міжнародна виставка ITEC-2011 у м. Кельн (Німеччина)
Друк e-mail

10-12 травня у м. Кельн (Німеччина) відбулась Міжнародна виставка ITEC-2011, у якій взяв участь ТзОВ "МАРКЕТ-МАТС".

Також приймали участь більше ніж 150 військово-промислових підприємств з усього світу, більше 3-ох тисяч відвідувачів з 46 країн, в тому числі більше 500 військових.

Докладна інформація про виставку на сайті:

http://www.itec.co.uk/exhibiting

 
Міжнародна виставка Air Fair 2011 у м. Бидгощ (Польща)
Друк e-mail

У травні 2011 року ТзОВ "МАРКЕТ-МАТС" взяв участь у міжнародній виставці Air Fair-2011, яка проходила у м. Бидгощ (Польща), організатор Wyższą Szkoła Środowiska.

Докладна інформація про виставку на сайті:

http://www.wss.edu.pl/2011/05/targi-air-fair-2011/

 
Репортаж у програмі "Подробиці" на телеканалі "Інтер" про тренажер МіГ-29 "КТС-21М"
Друк e-mail

Миколаївський Центр бойової підготовки використовує тренажер "КТС-21М" виробництва ТзОВ "Маркет-Матс" для підготовки військових льотчиків і майбутніх космонавтів.

 

 

 
ТзОВ "МАРКЕТ-МАТС" бере участь у Міжнародному авіаційно-космічному салоні "АвіаСвіт-XXI"
Друк e-mail

У Міжнародному авіаційно-космічному салоні "Авіасвіт-XXI" (м. Київ, аеродром "Київ-Антонов", 30.09 - 04.10.2010 р.) взяли участь більше ніж 280 підприємств з 32 країн світу...

 
Біла книга 2008: Оборонна політика України
Друк e-mail

...
Зроблено реальні кроки щодо покращення навчальної матеріально-технічної бази підготовки військ (сил). На озброєння військ (сил) надійшли високотехнологічні тренажери та сучасне полігонне обладнання.

У 2008 р. прийнято на озброєння Повітряних Сил комплексний тренажер літака МіГ-29...
 
Газета "Крила України": До проблем тренажної підготовки авіаційних фахівців
Друк e-mail

...Львівське підприємство "МАРКЕТ-МАТС" пропонує сучасні авіаційні тренажери і готове постачати їх в авіаційні частини, Харківський Університет Повітряних Сил, Спеціалізований центр бойової підготовки авіаційних фахівців Збройних Сил України...

 
Наказ Міністра оборони України:
Друк e-mail

...Прийняти наказом №363 від 22.07.2008 р. на постачання Збройних Сил України комплексний тренажер льотчика літака МіГ-29 - КТС-21М...

 

 
Газета "Крила України":
Друк e-mail
...також був представлений комплексний тренажер літака МіГ-29 розробки "Маркет МАТС"...

 
Газета "Коммерсантъ":
Друк e-mail
 
Газета "Народний оглядач":
Друк e-mail