FAIL (the browser should render some flash content, not this).

MarketMats.com

Танкові тренажери вогневої підготовки командира і навідника
Друк e-mail

 

Тренажери призначені для навчання і тренування навідників і командирів танка з метою придбання і підтримки ними стійких навичок бойової роботи.  Учбові вправи виконуються на ділянках віртуальної місцевості різного типу: рівнинно-степовій, гірничо-пустинній і інших. Розмір ділянки складає 5 км x 5 км. Тривимірна модель ділянки місцевості дозволяє моделювати рух танка і цілей по усій його території.

 

 

 

Танкові тренажери вогневої підготовки командира і навідника.


Призначення

Тренажери призначені для навчання і тренування навідників і командирів танка з метою придбання і підтримки ними стійких навичок бойової роботи.

На тренажерах виконуються такі типи вправ :

- по розвідці (виявленню, розпізнаванню цілей, цілевказівці, визначенню дальності до цілей);

- по стрільбі з гармати артилерійським снарядом і керованою ракетою, а також із спареного   кулемета по цілях (вироблення установок для стрільби, прицілювання, ведення вогню, управління ракетою), що з'являються і рухаються;

- підготовчі, інші вправи.

 

Учбові вправи виконуються на ділянках віртуальної місцевості різного типу: рівнинно-степовій, гірничо-пустинній і інших. Розмір ділянки складає 5 км x 5 км. Тривимірна модель ділянки місцевості дозволяє моделювати рух танка і цілей по усій його території.

Політ снарядів, куль, керованих ракет моделюється відповідно до їх реальних балістичних характеристик, з урахуванням метеорологічних і балістичних умов стрільби.

Імітуються внутрішні і зовнішні по відношенню до танка звукові ефекти, а також візуальні ефекти (вибух снаряда, горіння трасера, пил і інші).

Як віртуальні цілі використовуються моделі мішеней і реальних об'єктів: танка, БТР, БМП, ПТУР на автомобілі, вертольота, ростової фігури, кулеметного розрахунку і інших.

Моделюються танки:
Т-72А       Т-72М       Т-72М1       Т-72АВ       Т-72Б       Т-72Б1       Т-72Б(М)       Т-72С

 

 

Технічні характеристики

- інтегральний коефіцієнт адекватності - 0,9;
- електроживлення - ~220 В, 50 Гц;
- енергоспоживання - 3,5 кВА;
- площа приміщення для розміщення - 20 м кв.;
- термін служби - 10 років;
- маса - до 1800 кг