FAIL (the browser should render some flash content, not this).

MarketMats.com

Тренажери
Стаціонарний комплексний тренажер льотчика літака МіГ-29 (індекс "КТС-21М")
Друк e-mail

Стаціонарний комплексний тренажер льотчика літака МІГ-29 (на основі модернізації існуючого тренажера КТС-21) індекс "КТС-21М" призначений для забезпечення льотно-тактичної підготовки льотного складу бойових підрозділів, а також для навчання курсантів військових учбових закладів. Тренажер забезпечує значне скорочення матеріальних витрат в процесі навчання.

 
Динамічний комплексний тренажер літака Міг-29 "Сокіл-КТС"
Друк e-mail

Динамічний комплексний тренажер літака Міг-29 призначений для забезпечення ефективного навчання і підтримки навичок льотного складу в частині пілотування і бойового застосування літака. Використання тренажера в процесі навчання забезпечує скорочення витрат матеріальних засобів.

 
Повнофункціональний стаціонарний комплексний тренажер льотчика літака Л-39 (ТКС-Л39)
Друк e-mail

Повнофункціональний стаціонарний комплексний тренажер льотчика ТКС-Л39 призначений для підтримки навичок льотного складу стройових частин і курсантів в техніці пілотування, навігації і бойового застосування літака Л-39 по повітряних і наземних цілях.

 
Процедурний тренажер льотчика літака Л-39
Друк e-mail

Процедурний тренажер призначений для забезпечення можливості ефективного навчання курсантів та тренування льотчиків, при мінімізації використання ресурсів літака та матеріально-технічного забезпечення.

 
Танкові тренажери вогневої підготовки командира і навідника
Друк e-mail

 

Тренажери призначені для навчання і тренування навідників і командирів танка з метою придбання і підтримки ними стійких навичок бойової роботи.  Учбові вправи виконуються на ділянках віртуальної місцевості різного типу: рівнинно-степовій, гірничо-пустинній і інших. Розмір ділянки складає 5 км x 5 км. Тривимірна модель ділянки місцевості дозволяє моделювати рух танка і цілей по усій його території.